Proč jsme tady?

Od angličáků po opravdová auta. Prošel jsem si vším. Zničeným lakem až po ty nejlepší postupy detailingu.

Alexis Papadopulos
 

Když začnete řídit a pořídíte si své první auto, netěšíte se na čas strávený jeho mytím, leštěním a voskováním. Těšíte se na řev motorů, rychlou jízdu, vůni spálené gumy. Prostě akci.

I já jsem to tak měl. Po angličácích přišla opravdová auta. Bylo jich hodně a mnoho z nich rychlých. Sbíral jsem zkušenosti na okruzích, učil jsem se od skvělých řidičů.

Mytí pro mě byla jen nezbytnost. Jasně, nechtěl jsem mít auto špinavé. Ale od čeho jsou myčky? Mě zajímá, jak auta jezdí, na leštění není čas.

Potom jsem ale viděl, co kartáče udělají s lakem. Zhrozil jsem se a vzal kbelík, šampon a houbu. Sám to udělám lépe. Teď už se budou moje auta jen lesknout.

Neleskla. Poškrábal jsem je úplně stejně. Začal jsem pomalu zjišťovat, že to není tak jednoduché. Objevil jsem něco, čemu se říká detailing. A začal se vzdělávat.

Trvalo to hodiny, dny a měsíce. Díval jsem se na videa, četl jsem články. Ptal jsem se znalců. Postupně jsem přicházel na to, jak o auto správně pečovat.

A teď bych s tím chtěl pomoci vám. Chci na silnicích potkávat auta a motorky, které se lesknou jako nová. Rád bych vám pomohl udržet vaše auto takové, jako když jste ho koupili. Nebo lepší.

Proto jsem s přáteli založil vLesku.cz.

 

AlexAlexis Papadopulos
Workoholik, petrolhead, milovník extrémů, rychlé jízdy, čistých aut
a spoluzakladatel vLesku.cz

Objednávky a dotazy: 770 144 424 (po-pá 10-17)

Pečujte o svůj vůz i na Slovensku

Košík: 0