Auto Finesse

Petrolheads a car guys z Anglie, kteří dělají jednu z nejlepší autokosmetiky na současném trhu.

Auto Finesse


Příběh začal v roce 1999 v Londýně. Několik nadšenců čistých a lesklých aut založili vlastní garáž, kde čistili, umývali, leštili. A Tihle pánové se vypracovali na jednu z nejuznávanějších garáží v Londýně.

Zlom přišel v roce 2010. Tehdy to Auto Finesse rozjeli ve velkém.

Vystavěli nádhernou továrnu v městečku Herdfordshire. Asi hodinu cesty od Londýna. K tomu vzali 15 let zkušeností s leštěním a péči o automobily a pustili se do výroby vlastní autokosmetiky.

Autokosmetiky Auto Finesse!

Produkty Auto Finesse
 

Dnes zaměstnávají 12 full time pracovníků a neustále rostou. Mají distribuční centra v Belgii, Německu, Norsku, Rakousku, Švédsku, USA, Jižní Africe a taky Číně, Koreji a Thajsku.

Jsou precizní. Všechny své produkty vyrábí ručně ve své továrně. Výrobu mají pod kontrolou a než nějaký produkt vypustí do světa, řádně ho otestují na svých autech.

Máme tak jistotu, že to co kupujeme, bude fungovat. Né nadarmo mají jejich výrobky dlouhodobě jeden z nejlepších výkonů na trhu.

Pokud tedy pro svého plechového miláčka hledáte skutečně to nejlepší, je Auto Finesse skvělá volba. Snadno použitelné produkty i když jste začátečník.

Vyzkoušejte jejich autošampon, vosky či péči o interiér. Nadchnou vás a zapomenete na benzinkovou autokosmetiku.

Sortiment Auto Finesse v našem e-shopu:

Objednávky a dotazy: 730 731 777 (po-pá 10-17)

Pečujte o svůj vůz i na Slovensku

Košík: 0