POSTARÁME SE, ABY VAŠE AUTO BYLO STÁLE JAKO NOVÉ

Ochráníme lak až na 10 let a usnadníme vám udržbu. Ze staršího uděláme nové. Zajistíme vám obdiv okolí.

Leštění karoserie

Leštíme, ať je hezčí než nové

Leštění karoserie nám zabere klidně 40 hodin práce. Pracujeme s tím nejlepším, co trh nabízí. Nová auta zbavíme přepravních šrámů a starší budou vypadat lépe jako nová. 

Keramická ochrana karoserie

Lak ochráníme až na 10 let s keramikou Modesta®

Na vyleštěná auta aplikujeme unikátní keramiku od japonské Modesty. Zmenšuje riziko, že si poškrábete auto špatným mytím a nevhodným sušením, zabraňuje naleptáním od mušek a ptačího trusu, oxidaci laku, chrání proti posypovým solím a kyselým dešťům.

Ve světě ji používají ty nejexkluzivnější detailingová studia. V česku jsou pouze 2 – jsme jedni z nich.

Modesta důsledně vybírá komu svěří své produkty a know-how. Neprodává certifikace jako jiní, nechce prokazovat věrnost značce několikaměsíčním zakupováním produktů. Hledí jen na kvality svých installers. 

Víme, že keramika nemusí všem vyhovovat. Máme i přírodní vosky nebo sealanty. Pokud se nemůžete rozhodnout, podívejte se na náš článek o typech ochran laku. 

Ruční mytí aut Brno

Umýváme nejšetrněji k laku jak to jen jde

Kvantita nás nezajímá. Pečujeme o auta našich klientů jako o naše vlastní. Mytí nám běžně zabere 3 hodiny. Pracujeme s nejsofistikovanějšími pomůckami, jaké ve světě detailingu existují. 

 

Leštění laku v Brně

Kdo se o váš vůz postará?

Jmenuji se Honza a 11 let leštím ty nejexkluzivnější auta, která můžete na silnici potkat. Mám jich za sebou víc jak 200. Od veteránů po dnešní hypersporty.

Zkušenosti jsem sbíral po celém světě. Od Uralu po USA. Leštil jsem v největším detailingovém centru v České a Slovenské republice.

Specializuji se na leštění a broušení laků a nejpokročilejší keramické ochrany. Díky tátovi mě baví chemie, rád si čtu odborné publikace o moderních nanotechnologiích. Dobře vím, jak fungují. Nebudu vám slibovat nereálné vlastnosti.

 

Jste rozhodnutí, že chcete hezčí auto?

Napiště mi e-mail nebo mi zavolejte. Probereme to. 

ptejtese@vlesku.cz

+420 770 144 424

Objednávky a dotazy: 770 144 424 (po-pá 10-17)

Pečujte o svůj vůz i na Slovensku

Košík: 0